Ta spletna stran uporablja piškotke. Z brskanjem po strani se strinjate z našo izjavo o Piškotkih. Sprejmi in zapri
VSŠB
UNESCO

Na ETRŠ Brežice obeležili svetovni dan glasbe

Na ETRŠ Brežice obeležili svetovni dan glasbe

oktober 2017

Na Ekonomski in trgovski šoli Brežice smo ta torek, 3. 10. 2017, obeležili svetovni dan glasbe z lepo prireditvijo v šolski avli. Letos je bil za našo šolo ta dan še posebej pomemben, saj smo preizkusili novo glasbeno opremo (mikrofone), ki smo jih po dolgem času in veliki želji končno dobili.

Na prireditvi so se s petjem in muziciranjem predstavili Tamara Blatnik, Tanita Lipar in Blaž Vogrin, v ozadju pa so prireditev podpirali Jan Senica, Andraž Konc, Benjamin Kunst in Laura Cvelbar. Spremno besedo in povezovanje je prevzela Gabi Droždan. Mentorica dijakom je bila profesorica Mira Starc. Moto prireditve je bil, da ni pomembno, kakšno glasbo radi poslušamo, prepevamo ali ustvarjamo, pomembno je, da nas razveseljuje.  

Po prireditvi so se predstavili kandidati za predsednika Skupnosti dijakov, in sicer Gabi Droždan, Matija Horvat, Jan Mladkovič, Sara Plevnik in Živa Zajc. Dijaki so jim postavili različna vprašanja. Z odgovori so nas kandidati poskušali prepričati, zakaj bi bili ravno oni primerni za vodenje dijaške skupnosti na šoli. Njihovi odgovori in predlogi so bili zelo konstruktivni in z njimi so dokazali, da imamo na naši šoli izjemne mlade ljudi, ki se želijo vključiti v družbeno delovanje in izboljšati življenje ter bivanje na šoli v vseh ozirih. Profesorji in vodstvo smo se tega zelo razveselili in jim bomo rade volje prisluhnili ter jih povabili k sodelovanju.

 

 

Metka Galič

Foto: Metka Galič

Na ETRŠ Brežice obeležili svetovni dan glasbe

Na ETRŠ Brežice obeležili svetovni dan glasbe
Na ETRŠ Brežice obeležili svetovni dan glasbe
Na ETRŠ Brežice obeležili svetovni dan glasbe
Na ETRŠ Brežice obeležili svetovni dan glasbe
Na ETRŠ Brežice obeležili svetovni dan glasbe
Na ETRŠ Brežice obeležili svetovni dan glasbe
Na ETRŠ Brežice obeležili svetovni dan glasbe
Na ETRŠ Brežice obeležili svetovni dan glasbe
Na ETRŠ Brežice obeležili svetovni dan glasbe
Na ETRŠ Brežice obeležili svetovni dan glasbe
Na ETRŠ Brežice obeležili svetovni dan glasbe
Na ETRŠ Brežice obeležili svetovni dan glasbe
Na ETRŠ Brežice obeležili svetovni dan glasbe
Na ETRŠ Brežice obeležili svetovni dan glasbe
Na ETRŠ Brežice obeležili svetovni dan glasbe
Na ETRŠ Brežice obeležili svetovni dan glasbe
Na ETRŠ Brežice obeležili svetovni dan glasbe
Na ETRŠ Brežice obeležili svetovni dan glasbe
Na ETRŠ Brežice obeležili svetovni dan glasbe
Na ETRŠ Brežice obeležili svetovni dan glasbe
Na ETRŠ Brežice obeležili svetovni dan glasbe

Kontaktirajte nas

Ekonomska in trgovska šola Brežice
Bizeljska cesta 45
8250 Brežice
07 / 499 25 50
ss.trg-ekon-brezice@guest.arnes.si

Uradni podatki

Ekonomska in trgovska šola Brežice
Bizeljska cesta 45
8250 Brežice

Več podatkov »