Ta spletna stran uporablja piškotke. Z brskanjem po strani se strinjate z našo izjavo o Piškotkih. Sprejmi in zapri
VSŠB
UNESCO

Državno tekmovanje iz znanja angleščine in srebrno priznanje za Chiaro Groše

Državno tekmovanje iz znanja angleščine in srebrno priznanje za Chiaro Groše

april 2017

V ponedeljek, 20.3.2017, je na Srednji zdravstveni šoli v Ljubljani potekalo državno tekmovanje iz angleščine za dijake, ki so zbrali dovolj točk na regiskem tekmovanju.  
 
Na regijskem tekmovanju v Novem mestu sta našo šolo zastopali Chiara Groše in Lana Vogrinc, obe dijakinji 3. Ae oddelka. Dijakinji sta se pripravljali pod mentorstvom profesorice Katje Bogovič.

Na državno tekmovanje v Ljubljani se je uspelo uvrstiti  Chiari Groše. Tekmovalci so se  pomerili v slušnem razumevanju, poznavanju slovnice in pisanju eseja. Chiara je dosegla srebrno priznanje in pravi, da je bila to zanimiva izkušnja in da je ponosna na svoj dosežek. Na Chiarin dosežek pa je ponosna tudi njena mentorica, saj je raven zahtevnosti znanja na tekmovanju postavljena zelo visoko in zahteva izvrstno poznavanje slovnice, zelo bogat besedni zaklad in širšo razgledanost.  Do sedaj  je to najboljši rezultat na tem tekmovanju, ki so ga dosegli dijaki z naše šole, tako da si Chiara zasluži vse čestitke.

Kontaktirajte nas

Ekonomska in trgovska šola Brežice
Bizeljska cesta 45
8250 Brežice
07 / 499 25 50
ss.trg-ekon-brezice@guest.arnes.si

Uradni podatki

Ekonomska in trgovska šola Brežice
Bizeljska cesta 45
8250 Brežice

Več podatkov »