Ta spletna stran uporablja piškotke. Z brskanjem po strani se strinjate z našo izjavo o Piškotkih. Sprejmi in zapri
VSŠB
UNESCO

Beno Kunst, dijak ETrŠ Brežice, srednješolski državni prvak v športni gimnastiki

maj 2017

Na državnem prvenstvu v športni gimnastiki, ki je v sredo, 17. 5. 2017, potekalo v Dobrovi pri Ljubljani, sta uspešno nastopila tudi dijaka Ekonomske in trgovska šole Brežice, in sicer  Manuela Sotler in Beno Kunst.

Manuela je z izredno gracioznostjo osvojila 4. mesto, Beno pa je kot izjemen telovadec zmagal in osvojil naslov državnega prvaka med vsemi udeleženci srednjih šol iz Slovenije.

S tem nastopom je Beno še izboljšal svojo uvrstitev iz predhodnih dveh tekmovanj, ko je osvojil dve srebrni odličji na državnem prvenstvu v akrobatiki in državnem prvenstvu v skokih z male prožne ponjave. Mentor telovadcem iz ETrŠ je prof. Berto Žnidaršič

Tekst in foto: Metka Galič